Göteborg

Adressen till kontoret i Göteborg Viktoriagatan 3, 411 25 Göteborg

Du hittar våra lokaler centralt i Vasastan, mellan Vasagatan och Södra Allégatan. Åker du kollektivt finns goda kommunikationer till hållplatserna Vasa Viktoriagatan och Hagakyrkan. Om du kommer med bil finns vissa parkeringsmöjligheter i kvarteret och även på Pusterviksplatsen vilket är cirka 10 minuters gångväg från mottagningen.

För att boka tid hos någon av psykologerna så ring 076-8827224 eller maila mottagninggbg@psykologpartners.se

 

Celia Young

Teamchef Klinisk psykologi Göteborg
Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, specialist i klinisk psykologi

 

celia.young@psykologpartners.se

031-760 66 71

Carin Thorngren

Leg. Psykolog

 

carin.thorngren@psykologpartners.se

031-7116678

Jonas Hjalmar Blom

Leg. psykolog

jonas.hjalmar.blom@psykologpartners.se

072 - 453 03 00

Kristian Holmqvist

Leg. Psykolog

kristian.holmqvist@psykologpartners.se

031 - 13 08 78

Maria Andersson Baeza

Leg. Psykolog, Organisationspsykolog

maria.andersson@psykologpartners.se

031 - 23 02 61

Pelle Niemandius

Leg. Psykolog, Organisationspsykolog

per-johan.niemandius@psykologpartners.se

031-146870

Rebecka Malm f.d Wagner

Leg. Psykolog

rebecka.malm@psykologpartners.se

031 - 760 88 12

Ulrika Jeppsson

Leg. Psykolog

ulrika.jeppsson@psykologpartners.se

031 - 13 04 80

Viktor Brune

Leg. Psykolog
Medlem av MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers)

viktor.brune@psykologpartners.se

031 - 13 03 22

Läs mer om våra affärsområden