Huvudkontoret

Adressen till huvudkontoret i Linköping är S:t Larsgatan 30, 2 tr, 582 24 Linköping

Mottagningen ligger ca 8 minuters gångväg från Resecentrum i Linköping, där lokal-, länsbussar och pendeltåg från hela Östergötland passerar.

Telefontid växel 9-12

Vid fakturafrågor maila till: ekonomi@psykologpartners.se

 

Sara Hillbom

VD
Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

sara.hillbom@psykologpartners.se

011-400 50 50

Fredrik Gunnarsson

Leg. psykolog
Teamchef Klinisk psykologi Östergötland

fredrik.gunnarsson@psykologpartners.se

013-46 55 188

Jenny Curtsdotter

Ekonomichef

jenny.curtsdotter@psykologpartners.se

013-12 44 66

Lars Stenbakken

IT-ansvarig
Dataskyddsombud

lars.stenbakken@psykologpartners.se

013-31 27 04

Lise-Lotte Wallin

Ekonomiassistent

lise-lotte.wallin@psykologpartners.se

013-46 51 176

Marina Krig

Marknadskoordinator

marina.krig@psykologpartners.se

072-541 58 33

Moa Ericson

Redovisningsekonom

moa.ericson@psykologpartners.se

013 - 465 11 77

Susanne Wicktor

Ekonomiassistent

susanne.wicktor@psykologpartners.se

013 - 10 00 61

Viktoria Ahlström

Upphandlingssamordnare

viktoria.ahlstrom@psykologpartners.se

0734-134206

Viktoria Johansson

Löneadministratör, Administratör

viktoria.johansson@psykologpartners.se

013-46 55 181

Läs mer om våra affärsområden