Linköping

Adressen till kontoret i Linköping är S:t Larsgatan 30, 2 tr, 582 24 Linköping

Mottagningen ligger ca 8 minuters gångväg från Resecentrum i Linköping, där lokal-, länsbussar och pendeltåg från hela Östergötland passerar.

Telefontid växel: 9-12

Behandling till rabatterat pris hos psykologkandidater  

Under hösten erbjuder kontoret i Linköping KBT-behandling till rabatterat pris för de som är intresserade av att gå till en student som är i slutfasen av sin utbildning och bedriver terapi under handledning. Priset efter nedsättning är 800 kronor per samtal. Hör av dig och fråga om att gå till en kandidat så får du hjälp att boka in en tid för ett första bedömningssamtal.
Samtal hos en psykologkandidat är särskilt lämpliga för viss problematik, medan annan problematik lämpar sig mindre väl. Var därför beredd på att ge en kort beskrivning av din situation så att vi kan bedöma hur väl det passar med denna typ av behandling.

 

Alberto Santi

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut, Handledarutbildad

alberto.santi@psykologpartners.se

013-46 55 186

David Brohede

Leg. psykolog, expert inom digital psykologi och designtjänster för internetlevererad behandling

david.brohede@psykologpartners.se

013-4651099

Ellen Tormalm

Leg. Psykolog
Organisationspsykolog

ellen.tormalm@psykologpartners.se

013 - 13 60 98

Fredrik Gunnarsson

Leg. psykolog
Teamchef Klinisk psykologi Östergötland

fredrik.gunnarsson@psykologpartners.se

013-46 55 188

Hanna Olofsdotter

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

hanna.olofsdotter@psykologpartners.se

013-46 55 185

Kristofer Vernmark

Leg. psykolog
Affärsområdeschef Digital psykologi
Affärsområdeschef Klinisk psykologi

kristofer.vernmark@psykologpartners.se

013-46 51 174

Lena Landgren

Leg. psykolog

lena.landgren@psykologpartners.se

013-10 28 29

Lina Södergren

Leg. Psykolog

lina.sodergren@psykologpartners.se

013 -12 56 90

Lisa Sävås

Leg. Psykolog

lisa.savas@psykologpartners.se

013-10 08 44

Magnus Stalby

Affärsområdeschef  Organisation & Ledarskap
Leg. Psykolog, Specialist i arbets- och organisationspsykologi

magnus.stalby@psykologpartners.se

013-46 55 184

Malin Angberg

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, handledarutbildad
Tf affärsområdeschef Pedagogik och utveckling

malin.angberg@psykologpartners.se

013-46 55 366

Marielle Ryberg

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut, Handledarutbildad

marielle.ryberg@psykologpartners.se

013-46 55 190

Mats Dahlin

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

mats.dahlin@psykologpartners.se

013-46 55 079

Mikaela Nilsson

Leg. psykolog

mikaela.nilsson@psykologpartners.se

013 - 12 96 10

Sara Hillbom

VD
Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

sara.hillbom@psykologpartners.se

011-400 50 50

Therese Allvar

Leg. psykolog

therese.allvar@psykologpartners.se

070-956 27 68

Tomas Lindin (f.d Rohal)

Leg. Psykolog

tomas.rohal@psykologpartners.se

013-312687

Åsa Dufmats

Leg. psykolog, specialist i klinisk psykologi

asa.dufmats@psykologpartners.se

073 - 141 37 87

Läs mer om våra affärsområden