Malmö

Adressen till kontoret i Malmö är Engelbrektsgatan 15, 211 33 Malmö.

Kommer du med buss så ligger Gustav Adolfs Torg ett stenkast bort och kommer du med tåg ligger Malmö Centralstation på promenadavstånd och ett flertal bussar går även därifrån till Gustav Adolfs Torg. Reser du med bil så finns det ett parkeringsgarage i samma hus som mottagningen med infart från Grynbodgatan. Kontoret ligger på fjärde våningen och hiss finns.

 

 

Anna Sivenius Rattigan

Leg. psykolog

anna.rattigan@psykologpartners.se

072-362 82 62

Annika Höjman

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

annika.hojman@psykologpartners.se

040-630 26 87

Björn Paxling

Leg. Psykolog, PhD

bjorn.paxling@psykologpartners.se

040-630 26 85

Cecilia Gustafsson

Leg. Psykolog

cecilia.gustafsson@psykologpartners.se

042-400 45 53

Erik Olsson

Leg. psykolog
Senior organisationspsykolog

erik.olsson@psykologpartners.se

042-400 45 51

Hera Ågren

Leg. Psykolog, Aut. Psykolog

hera.agren@psykologpartners.se

040-630 26 84

Jenny Evertsson Wallin

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut

jenny.evertsson@psykologpartners.se

073 - 41 34 312

Jenny Katalinic

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

jenny.katalinic@psykologpartners.se

040-630 26 83

Johan Sjö

Leg. psykolog

johan.sjo@psykologpartners.se

070-294 75 86

Linnéa Helfrich

Leg. psykolog

linnea.helfrich@psykologpartners.se

040-630 26 80

Selma Hedberg

Teamchef Klinisk Psykologi Skåne
Leg. Psykolog

selma.hedberg@psykologpartners.se

042-400 12 10

Susanne Rådqvist

Teamchef Organisation & ledarskap Syd

Leg. psykolog
Organisationspsykolog

susanne.radqvist@psykologpartners.se

040-181820

Läs mer om våra affärsområden