Norrköping

Adressen till kontoret i Norrköping är Repslagaregatan 3, 60225 Norrköping

Psykologpartners i Norrköping ligger centralt på Repslagaregatan 3 (3 tr). Precis i hjärtat av Norrköping, granne med Hörsalen, har vi nu ljusa lokaler med gott om plats för både enskilda samtal, grupper och utbildningar.

Behandling till rabatterat pris hos psykologkandidater 

 
Under våren erbjuder kontoren i Norrköping och Linköping KBT-behandling till rabatterat pris för de som är intresserade av att gå till en student som är i slutfasen av sin utbildning och bedriver terapi under handledning. Priset efter nedsättning är 800 kronor per samtal. Hör av dig till ditt närmaste kontor och fråga om att gå till en kandidat så får du hjälp att boka in en tid för ett första bedömningssamtal.
Samtal hos en psykologkandidat är särskilt lämpliga för viss problematik, medan annan problematik lämpar sig mindre väl. Var därför beredd på att ge en kort beskrivning av din situation så att vi kan bedöma hur väl det passar med denna typ av behandling.

 

 

Julia Ridal

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

julia.ridal@psykologpartners.se

011-400 50 56

Henning Lantz

Leg. psykolog
Organisationspsykolog
Civ.ing Industriell ekonomi

henning.lantz@psykologpartners.se

011-400 50 57

Johan Jäder Malmlöf

Leg. psykolog

johan.jader.malmlof@psykologpartners.se

070 - 206 54 53

Jonas Almlöv

Leg. Psykolog
Organisationspsykolog

jonas.almlov@psykologpartners.se

011 - 400 01 02

Kidjan Granberg

Leg Psykolog, föräldraledig

 

kidjan.granberg@psykologpartners.se

011-185 185

Maria Lind

Leg. Psykolog, Leg Psykoterapeut

maria.lind@psykologpartners.se

011 -130744

Sara Hillbom

VD
Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

sara.hillbom@psykologpartners.se

011-400 50 50

Therese Andersson

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut, Handledarutbildad

therese.andersson@psykologpartners.se

011-400 50 51

Ulrika Andersson

Leg. psykolog, leg. psykoterapeut, föräldraledig

ulrika.andersson@psykologpartners.se

011 - 100 239

Läs mer om våra affärsområden