Stockholm

Adressen till kontoret i Stockholm är Kammakargatan 22, 111 40  Stockholm

Närmaste tunnelbanestation är Rådmansgatan, uppgång Tegnérgatan och
därifrån ca 5 min promenad i riktning mot Hötorget. Det brukar vara ont om
parkeringsplatser, så vi rekommenderar att man åker kollektivt. Vi sitter
en våning upp (pga garageplan under anges plan 4 i hissen). Hiss finns och
entrén är lättillgänglig.

 

 

 

 

Elin Wesslander

Teamchef Klinisk Psykologi Stockholm
Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut
Specialist i klinisk psykologi

elin.wesslander@psykologpartners.se

08-41 00 97 31

Kristin Hägglöf

Administratör, EIBI

kristin.hagglof@psykologpartners.se

08-41 01 78 43

Amira Hentati

Leg. psykolog

amira.hentati@psykologpartners.se

070-441 14 25

Angelica Westling (f.d Pennerdahl)

Leg. Logoped

Föräldraledig

angelica.westling@psykologpartners.se

08 - 204318

Anna Russberg

Organisationspsykolog

anna.russberg@psykologpartners.se

070-815 04 24

Anna Winbäck (f.d Winnerstam)

Leg. Logoped

Föräldraledig

anna.winback@psykologpartners.se

08 - 30 12 72

Anna-Karin Sjöholm

Leg. Psykolog

anna-karin.sjoholm@psykologpartners.se

08 - 204323

Annika Gistvall

Leg. psykolog

annika.gistvall@psykologpartners.se

070-514 84 86

Benjamin Lassebro

Leg. Psykolog

Föräldraledig

benjamin.lassebro@psykologpartners.se

08 - 528 09 061

Björn Svanberg

Leg. psykolog

bjorn.svanberg@psykologpartners.se

021 - 18 73 33

Cecilia Engblom Rosengren

Leg. Psykolog, Medlem av MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers)

cecilia.engblom.rosengren@psykologpartners.se

08-410 820 09

Edit Norderfeldt

Leg. Psykolog
Organisationspsykolog

edit.norderfeldt@psykologpartners.se

08 - 30 88 22

Ella Radvogin

Leg. Psykolog

ella.radvogin@psykologpartners.se

021-440 38 30

Emilia Asplund

Leg. Logoped

Föräldraledig

emilia.asplund@psykologpartners.se

08-410 510 92

Håkan Al Fakir

Specialpedagog
Beteendeanalytiker
EIBI-samordnare

hakan.alfakir@psykologpartners.se

08-411 96 35

Johan Holmberg

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut, Doktorand, Handledare
Medlem av MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers)

johan.holmberg@psykologpartners.se

08-41 00 97 30

Johanna Morén

Leg. Psykolog
Leg. Psykoterapeut
Handledare

johanna.moren@psykologpartners.se

08 - 20 37 33

Klara Schelvander Wenneborg

Verksamhetschef EIBI
Leg. Logoped
Certifierad Beteendeanalytiker (BCBA)

 

klara.wenneborg@psykologpartners.se

08 - 410 644 01

Kristoffer Pettersson

Leg. Psykolog
Utbildningsansvarig

Föräldraledig

kristoffer.pettersson@psykologpartners.se

08-410 20 036

Linda Lövefors

Leg. psykolog
Leg. psykoterapeut
Handledare

linda.lovefors@psykologpartners.se

0734-13 43 02

Matilda Larsson

Leg. Psykolog

 

matilda.larsson@psykologpartners.se

08 - 410 39 239

Michael Holmgren

Leg. psykolog
Leg. psykoterapeut
Handledare

michael.holmgren@psykologpartners.se

070 - 219 36 44

Nina Linder

Leg. Arbetsterapeut

Teamchef Pedagogik & Utveckling Stockholm

nina.linder@psykologpartners.se

08 - 410 644 04

Ola Jameson

Leg. psykolog
Senior organisationspsykolog, specialist i arbets- och organisationspsykologi

ola.jameson@psykologpartners.se

08-411 14 49

Oscar Strömberg

Leg. Logoped

oscar.stromberg@psykologpartners.se

08 - 30 04 40

Rebecka Malmgren

Leg. psykolog
Organisationspsykolog

rebecka.malmgren@psykologpartners.se

08 - 204319

Sanna Andersson

Administratör

sanna.andersson@psykologpartners.se

08 - 568 490 93

Sara Hammer

Leg. Psykolog
Medlem av MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers)

sara.hammer@psykologpartners.se

08 - 410 644 05

Tobias Rasmussen

Leg. Psykolog

tobias.rasmussen@psykologpartners.se

08 - 410 644 02

Torun Kallings

Leg. Psykolog, Leg. Psykoterapeut

Föräldraledig

torun.kallings@psykologpartners.se

08-410 165 47

Victoria Blom

Leg. psykolog

victoria.blom@psykologpartners.se

08 - 21 40 41

Wilhelm Behrman

Leg. Psykolog, Medlem av MINT (Motivational Interviewing Network of Trainers)

wilhelm.behrman@psykologpartners.se

0708-64 85 95

Läs mer om våra affärsområden